خبر فوری: امروز آذربایجان به کمک من و تو نیاز دارد

۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:

احتمالا تا الان اطلاع پیدا کرده اید که عصرگاه دیروز، زلزله مهیبی استان آذربایجان شرقی را لرزانده و تلفات و مجروحان زیادی را به جا گذاشته است. ضمن تسلیت به بازماندگان این حادثه و کسانی که عزیزان خود را در این زلزله از دست داده اند، به همه شما دوستان عزیز خرید ایرانیان پیشنهاد می کنیم به یاری بازماندگان و سانحه دیدگان بشتابید. این یاری به روش های مختلفی می تواند انجام شود: - آنطور که اعلام شده، خون به شدت مورد نیاز است. همین حالا با نزدیک ترین پایگاه سازمان انتقال خون در منطقه خود تماس بگیرید و اگر امکان و شرایطش را دارید، خون خود را برای کمک به مجروحان اهدا کنید.

- بسیاری از خانه ها تخریب شده و مردم زیادی دیشب در مناطق زلزله زده کاشانه و خانه خود را از دست داده و بی سرپناه شده اند. ارسال پتو، چادر و مایحتاج زندگی اعم از وسایل و مواد خوراکی، و همچنین دارو، کمک بزرگی به حادثه دیدگان خواهد بود. لطفا در این زمینه هم اکنون با سازمان های امدادی نظیر هلال احمر تماس بگیرید.

- ارسال پول می تواند به سازمان های امدادی کمک کند تا مایحتاج مورد نیاز بازماندگان و کمک های پزشکی لازم را فراهم کنند. در این زمینه نیز می توانید با سازمان های امدادی تماس بگیرید.

- اگر شما پزشک یا پرستار هستید، به وجود شما در این مناطق بسیار نیاز است. در صورتی که امکان حضور در منطقه های زلزله زده را دارید، لطفا هم اکنون با سازمان های امدادی تماس بگیرید و نحوه اعزام را جویا شوید.