خرید ایرانیان شعبه ی دیگری ندارد!

۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:

مدت هاست که میخواهم این موضوع را با شما در میان بگذارم ،اما گویا این داستان سر دراز دارد تا آنجا که از سر لزوم این مطلب را نگارش کردم.سایت خرید ایرانیان در زمستان 1386 فعالیت خود را تحت  نام تجاری خرید ایرانیان آغاز کرد . به طور یقین میتوانیم بگوییم که در آن زمان این نام تجاری از هیچ نام تجاری دیگری الگو برداری نشده بود ضمن اینکه نام دامنه سایت که  ترکیب دو کلمه ی ir و kharid  است نیز از هیچ نام مشابه ای الگو برداری نشده بلکه دامینی ابداعی بود.از آن سال تا کنون دامنه های بسیاری با استفاده از پیشوند ir و ترکیب کلمه ای دیگر پا به جامعه ی مجازی گذاشت. ما از بابت این موضوع نه تنها ناراحت نیستیم بلکه بسیار نیز خوشحالیم که توانستیم سبکی جدید در اسم گذاری دامنه ها را پایه گذاری کنیم. اما فکر نمیکنیم کار جالبی باشد که سایت هایی حتی همین نام ثبت شده را تحت نام دامنه هایی مشابه به عنوان مثال ir-kharid و یا موارد دیگر ثبت کرده اند . این نشان دهنده ی حد اقل خلاقیت این گروه ها می باشد .

حتی در بعضی موارد با برگزاری قرعه کشی ها و جشنواره هایی مجعول و نسبت دادن آنها به ما قصد تخریب این برند را داشتند.

با تمام این تفاسیر خواستیم خدمتتان عرض کنیم که خرید ایرانیان در این 4 سال، تلاش خود را برای عرضه ی  خدمات موثر نموده است.فروش بیش از 10000 محصول در 4 سال و  رضایت بالای مشتریان خرید ایرانیان گویای این امر است..

از همین جا به همه کسانی که تا کنون قصد تخریب این نام تجاری را داشته اند توصیه میکنیم بهتر است به  فکر راه های خلاقانه تر و جلب رضایت مشتری های خود باشند تا تخریب همکاران خود.

شاد و سلامت باشید

مدیزیت فروشگاه خرید ایرانیان